OPRAVY A REPASE BIŽUTERIE

Provádíme profesionální opravy poškozené či jinak znehodnocené korálkové bižuterie. Prodlužování, zkracování, výměnu návleku, výměny či opravy zapínání, repase staré bižuterie apod.

Neprovádíme letování, pájení a jiné tepelné či chemické procesy.

 

Orientační ceník některých prací:

- oprava či výměna zapínání (bez zásahu do koncovek návleku)... 20-40,- Kč

- oprava či výměna zapínání (s výměnou koncovek návleku) ... 30-50,- Kč

- převlečení krátkého náhrdelníku na nový návlek, nové zapínání, prodlužovací komponenty ... 120-180,- Kč

- převlečení náramku na nový návlek, nové zapínání, prodlužovací komponenty ... 80-100,- Kč

- nový návlek na míru - šňůrka, stuha apod. ... 50-80,- Kč

Dále provádíme spoustu dalších typů oprav, které zde nejsou specifikovány (např. opravy náušnic, doplňování délky, úprava tvaru šperku, opravy šitých šperků apod.)

Ceny jsou pouze orientační. O ceně jste vždy informováni předem před zadáním objednávky. Cena se odvíjí od použitého materiálu k opravě a technice, kterou je šperk vytvořen.

 

Cena zakázky může být změněna (navýšena) např. z těchto důvodů:

- dlouhé či víceřadé náhrdelníky, použitá technika (např. uzlované perlové náhrdelníky), použitý materiál k opravě,

- špatně vrtané perle či minerály, kterými neprojde perlová jehla a je nutné navlékat bez ní,

- předání roztrženého šperku složitějšího tvaru, který není schopen popsat ani objednatel opravy a je nutné jej znovu "vymyslet a spočítat",

- chybějící komponenty či korálky, které je třeba individuálně řešit, doplňovat, případně dokupovat,

- pokud se jedná o repasi starého šperku, před novým zpracováním jsou všechny jednotlivé perle vyčištěny (bývají mastné a u dírek zanesené),

 

Předání šperku k opravě:

Opravu je nutné vždy předat osobně v době provozní doby naší kanceláře. Prosíme o informování předem, nejlépe telefonicky na čísle 774 719 784, kontaktním formulářem nebo emailem na fajnekorale@gmail.com a to z důvodu přítomnosti osoby, jež opravy provádí. Dozvíte se, zda oprava je proveditelná, cenu opravy a termín zhotovení. 

 

Naše kvalita oprav:

Všechny opravy jsou prováděny profesionálně a maximálně kvalitně. Pokud něco neumíme, do opravy to nepřijmeme! Mnohokrát jsme se setkali se "zfušovanou" prací některých našich "kolegů" v této oblasti, po které bylo nutné výrobek znovu celý předělat. Při našich opravách jsou používány pouze kvalitní kovové komponenty a ostatní materiály tak, aby vám výrobek další dlouhá léta dobře sloužil.

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA - ŠPERKY NA PŘÁNÍ

Marně sháníte svatební šperk dle svého návrhu a neumíte si jej vyrobit nebo nevíte, co k šatům? Chystáte se na ples nebo na večírek a marně ladíte bižuterii v obchodech do svých barev? Provádíme zakázkovou výrobu, nejen větších souprav a šperků. Na různých akcích prodáváme hotové šperky, vždy je možné se domluvit na jiné barevné variantě, délce apod.

 

Domluva zakázky:

Výrobu zakázky si domlouváte vždy osobně během provozní doby naší kanceláře, není problém po domluvě i v jinou dobu. Prosíme o informování předem, nejlépe telefonicky na čísle 774 719 784, kontaktním formulářem nebo emailem na fajnekorale@gmail.com a to z důvodu přítomnosti osoby, jež zakázky provádí. Na místě probereme možnosti, ukázky výrobků, cenu a případný termín zhotovení.