Kontaktujte nás

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK Z E-SHOPU

A VOLNÉ VÝBĚRY BEZ OBJEDNÁVEK

     otevřeno pro osobní odběry a nákupy bez objednávek 
úterý 15:30 - 19:00
čtvrtek 15:30 - 19:00
  v listopadu máme otevřeno v tyto soboty:
sobota 11.11.2017   8:30 - 13:00
sobota 25.11.2017   8:30 - 13:00
  v říjnu máme otevřeno v tyto soboty:
sobota 7.10.2017   8:30 - 13:00
sobota 21.10.2017   8:00 - 12:00

Ve státní svátky máme vždy zavřeno!

POZOR - ZMĚNA PŘÍSTUPU DO BUDOVY od 1.11.2017

Naše budova měnila systém zabezpečení. Naše recepce bude fungovat v pracovní dny od 9.00 do 15.30 hodin. Mimo tuto dobu na nás zazvoníte u vchodu do budovy a my vám dálkově otevřeme. Pokud k nám dorazíte v sobotu, brána do areálu bude uzavřena. Prosíme uložte si naše telefonní číslo, od brány nám zavolejte a my vám ji otevřeme. Řešení se vstupní bránou je pravděpodobně zatím dočasné a jednáme o úpravách. Omlouváme se za tuto malou komplikaci.

VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK NA RECEPCI BUDOVY DÁLE FUNGUJE, UPRAVILY SE ALE ČASY viz níže.

Adresa vzorkové prodejny a učebny kurzů (budova mezi krytým bazénem Sareza a restaurací La Strada)

Fajne korále
Spartakovců 6014/3, 3. patro
708 00 Ostrava - Poruba

Zákaznická linka: 774 719 784 (zastihnete nás každý den od 9 - 18 hodin)

Na vzorkovně můžete platit hotově, nebo platební kartou (přijímáme všechny běžné platební karty). Jsme plátci DPH.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb jsme vám, kupujícím, povinni vystavit účtenku. Tu jsme vám vystavovali samozřejmě vždy, jen vám to nyní zde musíme takto vtipně napsat :). Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vzorkovna a učebna korálkových kurzů Fajne korále

Nevyhovuje vám naše otvíračka k vyzvednutí objednávky? Vyzvednout si ji můžete zdarma denně na recepci budovy.

Objednávku uzavřete jako osobní odběr a zadejte platbu bankovním převodem nebo platební kartou tak, aby byla objednávka zaplacena předem. Do poznámky k objednávce nám napište, že žádáte o zanechání na recepci budovy. Po vychystání a uhrazení vám e-mailem potvrdíme, že si objednávku můžete vyzvednout a potvrdíme zanechání na recepci budovy. Tato je otevřena každý pracovní den od 9 do 16:30 hod.

E-shop dobrý, ale prostě potřebujete si vybrat osobně a do otvíračky se ne a ne strefit? 

Nezoufejte a napište nám nebo zavolejte. V práci jsme samozřejmě i mimo otvírací dobu. Chystáme objednávky rychlostí blesku, běháme na expedice, zpracováváme tuny zboží, fotíme, až se z nás kouří. Z rodinných důvodů jsme v práci někdy od 7 ráno a jindy zas jen odpoledne, avšak do noci. Ale vězte, že se pokusíme vyjít vám vstříc a nějak se zkusíme domluvit.  

Jak funguje naše výzvedovna e-shopu, vzorkovna a učebna kurzů?

Sídlíme v "kancelářském" prostoru, který však víc než kancelář připomíná běžnou prodejnu zaplněnou korálky spojenou s dílnou, kde probíhají naše kurzy. Všechno zboží je vystaveno a pověšeno, najdete zde spoustu inspirace a hotových výrobků. S největší pravděpodobností v otvíračce u nás narazíte na mne, spolumajitelku Fajnych korálí, Katku. Ráda vám poradím, s čím budete potřebovat. Jsem lektorka kurzů, zabývám se výrobou a opravami šperků. U našeho velikého stolu si můžete posedět, ladit korálky či listovat v naší knihovničce knih a časopisů nebo se můžete nechat inspirovat spoustou vystavených výrobků z korálků.

Máte dotaz? Nevíte si s něčím rady?

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí níže uvedeného formuláře, popř. na výše uvedeném telefonním čísle během provozní doby.

Provozovatel:
Jan Kožušník
IČ: 73120456
DIČ: CZ7811265396

Uložit

Odeslat zprávu

*Povinný údaj