Kontaktujte nás

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK Z E-SHOPU

A VOLNÉ VÝBĚRY BEZ OBJEDNÁVEK

Máte-li kdykoliv zájem zanechat objednávku k osobnímu odběru na recepci budovy (funguje 24 hodin denně), zvolte si při uzavírání objednávky osobní odběr a platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou) a do poznámky nám napište vzkaz. Objednávku vám zanecháme na recepci, kde si ji můžete pak kdykoliv vyzvednout.

     otevřeno pro osobní odběry a nákupy bez objednávek 
úterý 15:30 - 19:00
čtvrtek 15:30 - 19:00
  v červenci máme otevřeno v tyto soboty:
sobota 15.7.2017   8:30 - 12:00
sobota 29.7.2017   zrušena
  v srpnu máme otevřeno v tyto soboty:
sobota 12.8.2017 8:30 - 12:00
  19.8.2017 8:30 - 12:00

NOVINKA! Vždy minimálně jednu či dvě sobotu v měsíci máme otevřeno pro volné nákupy a osobní odběry objednávek z e-shopu. Přijďte si vybrat osobně :) 

Adresa vzorkové prodejny a učebny kurzů (budova mezi krytým bazénem Sareza a restaurací La Strada)

Fajne korále
Spartakovců 6014/3, 3. patro
708 00 Ostrava - Poruba

Zákaznická linka: 774 719 784 (zastihnete nás každý den od 9 - 18 hodin)

Na vzorkovně můžete platit hotově, nebo platební kartou (přijímáme všechny běžné platební karty). Jsme plátci DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb jsme vám, kupujícím, povinni vystavit účtenku. Tu jsme vám vystavovali samozřejmě vždy, jen vám to nyní zde musíme takto vtipně napsat :). Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vzorkovna a učebna korálkových kurzů Fajne korále

Nevyhovuje vám naše otvíračka k vyzvednutí objednávky? Vyzvednout si ji můžete zdarma 24 hodin denně na recepci.

Objednávku uzavřete jako osobní odběr a zadejte platbu bankovním převodem nebo platební kartou tak, aby byla objednávka zaplacena předem. Do poznámky k objednávce nám napište, že žádáte o zanechání na recepci budovy. Po vychystání a uhrazení (kartou téměř okamžitě, převodem zpravidla do 24 hodin, nejpozději do 2 dnů) vám přijde e-mail s informací, že si objednávku můžete kdykoliv vyzvednout.

E-shop dobrý, ale prostě potřebujete si vybrat osobně a do otvíračky se ne a ne strefit? 

Nezoufejte a napište nám nebo zavolejte. V práci jsme samozřejmě i mimo otvírací dobu. Chystáme objednávky rychlostí blesku, běháme na poštu, zpracováváme tuny zboží, fotíme, až se z nás kouří. Jen jsme v práci někdy některý den od 7 a jindy zas do noci. Ale vězte, že vám rádi vyjdeme vstříc a rádi vás u nás uvidíme.  

Jak funguje naše výzvedovna e-shopu, vzorkovna a učebna kurzů?

Sídlíme v "kancelářském" prostoru, který však víc než kancelář připomíná běžnou prodejnu zaplněnou korálky spojenou s dílnou, kde probíhají naše kurzy. Všechno zboží je vystaveno a pověšeno, najdete zde spoustu inspirace a hotových výrobků. S největší pravděpodobností v otvíračce u nás narazíte na mne, spolumajitelku Fajnych korálí, Katku. Ráda vám poradím, s čím budete potřebovat. Jsem lektorka kurzů, zabývám se výrobou a opravami šperků. U našeho velikého stolu si můžete posedět, ladit korálky či listovat v naší knihovničce knih a časopisů a nechat se inspirovat.

Máte dotaz? Nevíte si s něčím rady?

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí níže uvedeného formuláře, popř. na výše uvedeném telefonním čísle během provozní doby.

Provozovatel:
Jan Kožušník
IČ: 73120456
DIČ: CZ7811265396

Odeslat zprávu

*Povinný údaj