Novinky v nabídce:

Zobrazit všechny novinky ...

V návaznosti na usnesení vlády České republiky ze dne 14. března 2020 č. 211 je PRODEJNA FAJNE KORÁLE DOČASNĚ UZAVŘENA a to zatím do odvolání.

AKTUÁLNĚ - online prodej bez omezení:
Zásilkovna - výdej zásilek ve výdejních místech probíhá v současné době bez omezení. Aktuální informace zde.
Česká pošta - doporučené zásilky se dle aktuálních informací neroznáší, budou uloženy na vaší poště po dobu 30 dnů. Aktuální informace zde.
Kurýrní služba - bez omezení. 
Osobní odběry objednávek ve Fajnych korálích - fungují po telefonické dohodě. Po uzavření objednávky vás vždy budu kontaktovat. Jako platbu volte vždy platbu předem (online platební kartou nebo bankovním převodem). Předání objednávek proběhne mezi dveřmi, dobírání zboží k objednávce a přímý prodej není možný. Prosím, já nosím roušku pro vaši ochranu, přijďte také vy s rouškou pro ochranu mne.

Platby za vaše online objednávky v těchto dnech volte prosím, pokud je to možné, jako platby předem (online platební kartou nebo bankovním převodem). Obecně tak minimalizujete čas, který strávíte na poště či v zásilkovně a tím chráníte sebe i ostatní. 

Přeji vám všem co možná nejhezčí dny. Držte se! A i v těchto složitých dnech nezapomínejte na to, co vás baví, u čeho se odreagujete a myslete na to, že i korálky jsou výborné na stres :) 
Sledujte náš Facebook, kde se budu snažit vás potěšit inspirací i novinkami. 

Majitelka Fajnych korálí, Katka Kožušníková.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Doporučujeme: