Kapacita všech našich kurzů je 6 či 8 lidí (podle tématu a lektorky), což zaručuje vysokou kvalitu kurzů a individuální přístup k účastníkům.

Popis všech našich kurzů a představení lektorek najdete zde.

Přihlášení na kurzy je nutné předem - držíme vám místo. Detaily k přihlášení a platbě kurzů najdete zde.

__________________________________________________________

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ KURZY

Omlouváme se, aktuálně nejsou vypsány žádné kurzy z důvodu malého zájmu o kurzy již během minulého roku a častého nenaplnění ani minimální kapacity (a to bohužel i z důvodu neukázněnosti některých účastnic, neplacení záloh včas a častému rušení míst na poslední chvíli - což pak bohužel odnášely ostatní účastnice třeba na poslední chvíli zrušeným kurzem). Vzhledem i k naší velké pracovní vytíženosti s e-shopem jsme se rozhodli kurzy od začátku roku 2017 do jara kurzy zatím nevypisovat.

Obecně pracujeme na neustálém zkvalitňování služeb našeho e-shopu tak, ať jsou naše nápady a zkušenosti dostupné všem, nejen těm z okolí Ostravy. Vkládáme návody do blogu Inspirace, detailní popisy zboží, i fotky výrobků u jednotlivých zboží označených žlutou vlaječkou Inspirace.  

Máte-li však obecně o jakékoliv téma kurzu zájem, neváhejte nás kontaktovat, sbíráme podněty na nové kurzy, o které máte doopravdy zájem. A které bychom vypsali opět od jara. Vězte, že nápadů i na kurzy máme plnou hlavu, dny mají však bohužel jen 24 hodin :) Nabízíme a učíme individuální kurzy na jakákoliv témata, pro 1 či 2 účastnice nebo vypíšeme termín pro vás, více kamarádek. Pokud máte o toto zájem, stačí napsat, co se chcete naučit, obratem se ozveme s podmínkami, termíny a nabídkou.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné korálkování.

Vaše Fajne korále.
Zaměření:
 
Obtížnost:  
Lektor  
Datum a čas:
Cena:  
  rezervovat

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit