SLAVNOSTNÍ NÁRAMEK Z UFO BEADS, SILKY DIAGONAL A MAČKANÝCH KULIČEK

Pokud ještě neznáte krásné Ufo beads se svým zajímavým, k jedné straně protaženým tvarem, při šití tohoto náramku si je užijete dosytosti :) Podle našeho fotonávodu tenhle luxusně vypadající náramek zvládne úplně každý.

Náramek z Ufo a Silky beads Náramek z Ufo a Silky beads

NAVLÉKANÁ INSPIRACE Z UFO BEADS A DVOUDÍRKOVÝCH OBDÉLNÍKŮ

Náhrdelník i náramek jsou navlečeny na dvou rovných řadách a je to doopravdy odpočinková a příjemná rychlovka. O co rychlejší je navlékání, o to déle se pomazlete s výběrem barevné kombinace nových Ufo beads a ohňovek.

Navlékané Ufo beads a dvoudírové obdélníky Navlékané Ufo beads a dvoudírové obdélníky

3D NÁUŠNICE Z DVOUDÍRKOVÝCH CIHLIČEK

Přinášíme vám návod na 3D náušnice z dvoudírkových cihliček autorky Soni Glumbíkové. Užijte si šití, je to rychlovka a vypadají skvěle :)

Náušnice z dvoudírkových cihliček Náušnice z dvoudírkových cihliček

STŘAPATÉ NÁUŠNICE K NÁHRDELNÍKU

Střapaté náušnice vyrobeny z lanka a korálků jsou rychlovky a pro začátečníky ideální na ošahání práce se zamačkávacím rokajlem. Žádnou nudu ale nečekejte, kombinací různých korálků a délky střapců vykouzlíte jak něžné kousky tak extravagantní "kusiska" :)

Střapaté náušnice z lanka a broušených korálků Náušnice z lanka a praskaných korálků

STŘAPATÝ NÁHRDELNÍK Z LANKA A BROUŠENÝCH KORÁLKŮ

Tento náhrdelník vás autorka Katka Kožušníková učila také v České televizi v pořadu Dobré ráno. Podrobný fotonávod vás provede základní technikou práce s lankem, takže se ani úplný začátečník nemusí obávat, že něco nezvádne. Nechte se inspirovat mým plesovým šperkem a vytvořte si vlastní střapatý originál. 

Střapatý náhrdelník z broušených perlí - fotonávod Střapatý náhrdelník z broušených perlí - fotonávod

ANDĚLSKÉ TVOŘENÍ

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a milovaným andělíčkem pro štěstí. Nosit se dá úplně všude, na kabelce, na klíčích, na zipu dětské bundy, prostě kde vás napadne. Klikněte si pro inspiraci. 

Andělské tvoření

NÁRAMEK VLNKA - NÁVOD ZDARMA

Tentokrát zkombinujeme mačkané korálky Ufo beads a dvoudírkové Matubo Rulla™ v jednoduchém a rychlém, ale ohromně slušivém náramku.

Návod zdarma - náramek Vlnka Návod zdarma - náramek Vlnka

NÁRAMEK ORION - NÁVOD ZDARMA

Využijeme nové dvoudírkové korálky Hexagon ve tvaru včelích pláství (odtud název v angličtině) a ohňovky z nové plesové kolekce. Náramek zvládne každý. Hexagony jsou návykové. Jednou začnete a nápady se jen pohrnou. Na konci návodu najdete další inspirace vytvořené podobným postupem navlékání. Přeji krásné výsledky :) 

Návod zdarma - náramek Orion Návod zdarma - náramek Orion

NÁVOD ZDARMA PRO VÁS - KVĚTINKY ZE SUPERDUA

Představujeme vám návod na krásné květinky, chcete-li hvězdičky ze Superdua od Soni Glumbíkové. Návod byl ihned otestován naším týmem, inspirovat se tak můžete už i našimi výrobky :) Přejeme krásné tvoření.

Návod zdarma - květinky ze superdua Návod zdarma - květinky ze superdua

NÁRAMKY INFINITY

Před časem se na trhu objevily šperky se symbolem ležaté osmičky, což je symbol nekonečna - Infinity. Nekonečno jako něco bez hranic, jako nikdy nekončící láska, věrnost a oddanost. Jako přátelství, jako víra v cokoliv chcete. 

Klasický náramek Infinity obsahuje komponent nekonečna. Vybrat a zakomponovat si do něj však můžete jakýkoliv komponent podle vaší fantazie či náklonnosti. Milujete pařížský šarm nebo vzpomínáte na letní dovolenou u moře? Uvažte si do Infinity náramku Eiffelovku, lodní kotvu nebo prostě řekněte světu, že milujete :)

Pro náramky Infinity uplatníte bavlněné voskované šňůrky, koženkové a semišové řemínky, široké a úzké koncovky a samozřejmě komponenty pro zapínání podle vaší obliby. Proplétaný řemínek můžete také doplnit pouze na silonu navlečenými korálky, v koncovce pak zakončenými zamačkávacím rokajlem (viz. fotka). Nosit pak můžete na zápěstí náramek jeden nebo klidně čtyři k sobě sladěné kousky, jak vidíte na úplně poslední fotce, kde jsou spojené 3 předchozí náramky.

Výběr komponentů pro náramky Infinity najdete přehledně seskupené pod Fajným tipem (neboli tagem) Infinity.

Náramky Infinity Náramek InfinityNáramek Infinity Náramek InfinityNáramek Infinity Náramek Infinity

NEJEN ŠITÍM ŽIV JE ČLOVĚK - co takhle oprášit paměťák a macramé neboli drhání?

Oprašte starší techniky a zavzpomínejte na šňůrky, uzly a paměťový drát. Za pár desítek minut máte dílo hotové a úspěch zaručen :)

Využijete: paměťové dráty, kulaté a tvarové perličky Rokajl Preciosa, skleněné mačkané korálky případně keramické korálky, kovové ozdobné korálky, dvoudírové korálky Twin nebo Superduo na ušití kuliček do drhaného náramku, silonový vlasec na šití kuliček 0,25 mm, bavlněné voskované šňůrky.

Náramek z paměťového drátu Drhané náramky s korálky - macramé

CO S ŘEZANÝMI SKLENĚNÝMI PLACKAMI?

Každý kousek řezaných a broušených placek a přívěšků je originál. Vždy kupujete zboží z fotografie a tak si můžete být jistá, že až si ten svůj vybraný kousek zakomponujete do šperku, nepotkáte na ulici nebo v kanceláři dvojče šperku ani náznakem. Určitě znáte tu prosbu: Káťo, Káťo, chci to stejné, co máš na krku! Pak podlehnete a je to ... Ale teď konečně budete mít něco, co kolegyním podruhé prostě nevyrobíte :)

Co můžete využít k výrobě: ručně řezané a broušené placky, bavlněná voskovaná šňůrka, různé stuhy (jistě doladíte ve své oblíbené galanterii), metrážový řetízek, broušené korálky s velkou dírkou (které navléknete i na několik šňůrek), různé mačkané či broušené korálky, mačkané jazýčky 3x11 mm (na obr. žluté) nebo 5x16 mm, bižuterní měděný drátek 0,3 mm na namotání jazýčků kolem šňůrek, na ukončení: 2 ks ketlovacích jehel, 2 ks kaplíků nebo koncovek na stuhy2 ks kroužky 5 mm, karabinka nebo jiné zapínání.

Náhrdelník s ručně řezanou a broušenou plackou. Náramek s ručně řezanou a broušenou plackou. Náhrdelník s ručně řezanou a broušenou plackou. Náhrdelník s ručně řezanou a broušenou plackou.Náramek s ručně řezanou a broušenou plackou. Náhrdelník s ručně řezanou a broušenou plackou.

NÁRAMKY ZE SILKY BEADS A SUPERDUA

Materiál k výrobě: Silky beads, Superduo, rokajl Preciosa 11/0 (u červeného náramku jsou použity Charlotte beads 11/0), NYMO D).

Tenhle typ náramků prostě miluji. Něco mezi romantikou a vintage nebo nevím čím. Už dávno jsem objevila stránku Linda's Crafty Inspirations, která je mou inspirací a přesně v mém stylu. Tyhle moje oblíbené kousky v různém provedení a barvách totiž tahám ke všemu, k sukni i džínám, v létě i v zimě. Konkrétně tyto vyfocené náramky Lindy sice nejsou, ale její rukopis v nich asi nějaký bude :) 

Náramek ze silky beads a superdua Náramek ze silky beads a superdua

NÁRAMEK Z DVOUDÍROVÝCH PIGGY BEADS

Materiál k výrobě: dvoudírové korálky piggy beads, 1 ks broušená ohňovka 12 mm, bižuterní lanko, 2 ks kaplíky, 2 ks kaloty, 2 ks kroužky 5 mm, americké zapínání.  

Náramek z piggy beads

PinterestInspirujte se na našem Pinterestu.

vánoční andílekVánoční andílek z korálků

Vyrobte si krásného vánočního andílka!

Přinášíme vám první z řady našich autorských návodů.

 

 

 

Najdete nás také na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a mějte novinky z první ruky.