Kontaktujte nás

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK Z E-SHOPU

A VOLNÉ VÝBĚRY BEZ OBJEDNÁVEK

     otevřeno pro osobní odběry a nákupy bez objednávek 
úterý

15:30 - 18:00

čtvrtek

15:30 - 18:00

 

v březnu máme otevřeno tyto soboty:

sobota

10.3.2018   9:00 - 12:00

sobota

24.3.2018   9:00 - 12:00

V sobotu 24.3. z důvodu nemoci zavřeno

Mimo vypsanou otevírací dobu jsme na prodejně zpravidla každý den od 9 - 15 hodin. V úterky a čtvrtky pak do večera dle rozpisu. Chcete-li nás navštívit i mimo hodiny vypsané v tabulce, rádi vás uvidíme, ale ozvěte se nám prosím předem na telefonní číslo 774 719 784. Děkujeme.

Ve státní svátky máme vždy zavřeno!

POZOR - ZMĚNA PŘÍSTUPU DO BUDOVY od 1.11.2017

Naše budova měnila systém zabezpečení. Naše recepce funguje v pracovní dny od 9.00 do 15.30 hodin. Mimo tuto dobu na nás zazvoníte u vchodu do budovy a my vám dálkově otevřeme. Stejný přístup je také v soboty. Zvonek na nás je umístěn i na bráně do objektu. Vězte prosím, že tyto úpravy probíhaly i pro naši bezpečnost. Děkujeme za pochopení.

VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK NA RECEPCI BUDOVY DÁLE FUNGUJE, UPRAVILY SE ALE ČASY viz níže.

Adresa vzorkové prodejny a učebny kurzů (budova mezi krytým bazénem Sareza a restaurací La Strada)

Fajne korále
Spartakovců 6014/3, 3. patro
708 00 Ostrava - Poruba

Zákaznická linka: 774 719 784 (zastihnete nás každý den od 9 - 18 hodin)

Na vzorkovně můžete platit hotově, nebo platební kartou (přijímáme všechny běžné platební karty). Jsme plátci DPH.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb jsme vám, kupujícím, povinni vystavit účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vzorkovna a učebna korálkových kurzů Fajne korále

Nevyhovuje vám naše otvíračka k vyzvednutí objednávky? Vyzvednout si ji můžete zdarma denně na recepci budovy.

Objednávku uzavřete jako osobní odběr a zadejte platbu bankovním převodem nebo platební kartou tak, aby byla objednávka zaplacena předem. Do poznámky k objednávce nám napište, že žádáte o zanechání na recepci budovy. Po vychystání a uhrazení vám e-mailem potvrdíme, že si objednávku můžete vyzvednout a potvrdíme zanechání na recepci budovy. Tato recepce je otevřena každý pracovní den od 9 do 15:30 hod.

E-shop dobrý, ale prostě potřebujete si vybrat osobně a do otvíračky se ne a ne strefit? 

Nezoufejte a napište nám nebo zavolejte. V práci jsme samozřejmě i mimo otvírací dobu. Chystáme objednávky rychlostí blesku, běháme na expedice, zpracováváme tuny zboží, fotíme, až se z nás kouří. Z rodinných důvodů jsme v práci někdy od 7 ráno a jindy zas jen odpoledne, avšak do noci. Nevyhuvuje-li vám naše otvírací doba a přesto chcete vidět na vlastní oči ten korálkový ráj, co se u nás ukrývá, kontaktujte nás a zkusíme se nějak domluvit třeba na dobu, kdy balíme objednávky.

Jak funguje naše výzvedovna e-shopu, vzorkovna a učebna kurzů?

Sídlíme v "kancelářském" prostoru, který však víc než kancelář připomíná běžnou prodejnu zaplněnou korálky spojenou s dílnou, kde probíhají naše kurzy. Všechno zboží je vystaveno a pověšeno, najdete zde spoustu inspirace a hotových výrobků. S největší pravděpodobností v otvíračce u nás narazíte na mne, spolumajitelku Fajnych korálí, Katku. Ráda vám poradím, s čím budete potřebovat. Jsem lektorka kurzů, zabývám se výrobou a opravami šperků. U našeho velikého stolu si můžete posedět, ladit korálky či listovat v naší knihovničce knih a časopisů nebo se můžete nechat inspirovat spoustou vystavených výrobků z korálků.

Máte dotaz? Nevíte si s něčím rady?

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí níže uvedeného formuláře, popř. na výše uvedeném telefonním čísle během provozní doby.

Provozovatel:
Jan Kožušník
IČ: 73120456
DIČ: CZ7811265396

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Odeslat zprávu

*Povinný údaj