Dřevěný rotační navlékač rokajlu (Bead spinner) The Beadsmith + navlékací jehla

Balení:
spinner + jehla
Velikost:
9,5x9,5 cm
Barevný filtr:
hnědá
Materiál:
dřevo, kov
Země původu:
The United States
Značka:
The Beadsmith
Kód zboží:
600475
Cena s DPH: 359 Kč

Popis zboží:

Rotační navlékač korálků (bead spinner) slouží k bleskově rychlému navlékání rokajlu a drobných korálků. Nepostradatelný pomocník pro vytváření mnohařadých módních náhrdelníků z rokajlu, při tvoření návleků při háčkování s korálky apod.
Navlékač je vyroben ze světlého dřeva, je dvoudílný. Miska je na podstavci nasazena a lze ji sundat. Balení obsahuje také speciální jehlu o délce 85 mm. Pro ještě bleskovější a pohodlnější navlékání doporučujeme vyzkoušet jehlu dlouhou 16 cm (viz. související zboží).

Použití: Jednou rukou pomocí horní osy roztočíte spinner, jde to velmi rychle a lehce. Druhou rukou držíte speciální jehlu, kterou vložíte do spinneru špičkou směrem ke kraji a do protisměru a korálky začnou sami bleskově plnit jehlu :) Několikametrový návlek např. pro háčkovanou dutinku tak vytvoříte za pár minut!

Tip: Nevejde-li se vám do očka jehly váš návlekový materiál, použijte kousek silonu nebo NYMO nitě pro vytvoření pomocného očka, které dělá přechod mezi očkem jehly a hrubším návlekovým materiálem.

Související produkty:

Obrázek produktu Jehla pro rotační navlékač korálků, délka 160 mm, 1 ks

Jehla pro rotační navlékač korálků, délka 160 mm, 1 ks

30 Kč