KURZY

  

Všechny výrobky na kurzech si vždy vyrobíte ve vlastním barevném designu. Fotky u kurzů jsou inspirační. Na všech kurzech je zajištěn pitný režim, včetně teplých nápojů. Sebou na kurzy si kromě dobré nálady nezapomeňte vzít, prosím, hlavně brýle, pokud je nosíte

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ: Rezervovat místo si můžete pohodlným nákupem vybraného kurzu přímo zde v kategorii. Zaplatit můžete online platební kartou nebo bankovním převodem jako u běžné e-shopové objednávky. Při dokončení nákupu volte u způsobu doručení možnost osobní odběr, nebude Vám tak přičteno poštovné k objednávce. 

REZERVACE BEZ PLATBY NENÍ REZERVACE:
 Pro pevnou rezervaci místa na kurzu, prosím, zaplaťte kurz do 3 pracovních dnů od objednání. Není-li kurz zaplacen, nepočítám s Vámi, dochází k rušení buď rezervací nebo celého kurzu např. pro nedostatek zájemců a to i kdybyste nakonec chtěli dorazit.

BEZ PLÁNOVÁNÍ TO NEJDE: Pro vysvětlenou, na kurz Vám chystám místo, materiál, občerstvení. V případě nezaplacených kurzů musím účastníky obvolávat a ujišťovat se o jejich účasti. Nezřídka i přesto účastníci bohužel nedorazí a zabírají tak místa skutečným zájemcům, případně v malém osazenstvu čekáme zbytečně na příchozí. Protože bez plánování to nejde a čas lektorky také něco stojí, výuka probíhá od 3 osob. 

NEMÁM ZAPLACENO, ALE ... : Pokud se přihlašujete na poslední chvíli nebo z jakéhokoliv důvodu nezaplatíte, ale dáte mi aktivně vědět, co a jak, samozřejmě se domluvíme a počítat s Vámi na kurzu budu :)   

Děkuji za pochopení. 
Moc se na Vás těším :) Vaše lektorka Katka Kožušníková

V této kategorii nejsou žádné produkty.

30
1