Náušnicový háček zavírací 15x11 mm, galva stříbro, 1 pár (ČR)

Balení:
1 pár
Velikost:
15x11 mm
Provedení:
galva stříbro
Barevný filtr:
galva stříbro
Země původu:
Česká republika
Kód zboží:
500985
Cena s DPH: 15 Kč

Popis zboží:

Mechanický náušnicový háček s otvíravým očkem. Tyto komponenty jsou vyrobeny a galvanovány v České republice. Povrchové úpravy a komponenty neobsahují nikl a jiné alergizující látky.

Mechanický náušnicový háček s otvíravým očkem vyrobený z bižuterního kovu se stříbrnou galvanizací (AgClear). Trvanlivý, krásný.

CO ZNAMENÁ VISAČKA TOP KVALITA?
Visačkou TOP KVALITA označujeme to nejvalitnější zboží, co v dané kategorii můžete najít. Jedná se zejména o komponenty, vyrobené či galvanované v České republice, které se vyznačují perfektní kožní snášenlivostí a trvanlivostí povrchových úprav oproti dovozovým komponentům. Často takto označujeme zboží, kde máte na výběr z několika variant, např. vyrobené v ČR a dovoz. Vězte, že takto označené zboží sami používáme, máme je dlouhodobě otestované a vybíráme např. i dle spokojenosti a zpětné vazby zákazníků na obchodě i při zakázkové výrobě šperků.

Tyto komponenty jsou vyrobeny a galvanovány v České republice. Povrchové úpravy a komponenty splňují zákonné normy a směrnice o limitním obsahu niklu nařízené Evropskou směrnicí.